Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شرایط و قوانین استفاده از آن آرت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کاربردی آن آرت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت آن آرت هنگام خرید از آن آرت و سایر خدمات ارائه شده توسط این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آن آرت از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آن آرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آن آرت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آن آرت اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

آن آرت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آن آرت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آن آرت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق سایت آن آرت، مانند پوستر، آرم، آیکون ، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آن آرت متعلق از اموال آن آرت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آن آرت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آن آرت محفوظ می‏‌دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آن آرت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.onart.ir است. وب سایت آن آرت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.onart.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه و غیره ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

نمایندگی

آن آرت در هیچ نقطه‏‌ای از کشورنمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به آن آرت اطلاع دهید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.